Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Aktuálně z ATC (březen 2021)

PUBLIKOVÁNO 26. 3. 2021
Ve středu 24. 3. 2021 proběhlo "On-line setkání" s Evou Váňovou a Ondřejem Věnkem Vysopalem - všem účastníkům děkujeme za množství dotazů, sdílených zkušeností a vytvořenou pozitivní atmosféru!
 
Děkujeme také všem, kteří vyjádřili v této specifické době podporu našemu ATC, včetně finančního daru (zmíněných devět měsíců pozastavení činnosti znamená i pozastavení příjmů). Jsme vděčni za váš zájem. Pokud by nás někdo chtěl podpořit finančně i v budoucnu, zde je číslo našeho účtu 2800950775/2010.
Do zprávy pro příjemce stačí napsat dar a, chcete-li, vaše jméno, v případě potřeby vám naše administrátorka Jana Žišková připraví potvrzení o daru.
 
Děkujeme za vaši přízeň jakéhokoliv druhu.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 31. 3. 2021
Netrpělivě očekáváme brzké zlepšení situace, abychom vám opět mohli nabídnout kurzy FIE naživo. Ubezpečujeme vás, že pro všechny kurzy (započaté i naplánované) najdeme vhodné náhradní termíny. 
PUBLIKOVÁNO 11. 3. 2021
Rádi bychom Vás informovali, že jsme v těchto dnech získali grant "Podpora vzdělávání seniorů formou FIE klubů a prohlubování kvalifikace aktivizačních a sociálních pracovníků" od Magistrátu hl. m. Prahy.
Naše kolegyně Kateřina Židů publikovala v časopise Můj svět 2/2021 článek "Učení, které baví? Feuersteinovu metodu milují nejen děti."

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation