Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Aktuálně z ATC (březen 2021)

PUBLIKOVÁNO 26. 3. 2021
Ve středu 24. 3. 2021 proběhlo "On-line setkání" s Evou Váňovou a Ondřejem Věnkem Vysopalem - všem účastníkům děkujeme za množství dotazů, sdílených zkušeností a vytvořenou pozitivní atmosféru!
 
Děkujeme také všem, kteří vyjádřili v této specifické době podporu našemu ATC, včetně finančního daru (zmíněných devět měsíců pozastavení činnosti znamená i pozastavení příjmů). Jsme vděčni za váš zájem. Pokud by nás někdo chtěl podpořit finančně i v budoucnu, zde je číslo našeho účtu 2800950775/2010.
Do zprávy pro příjemce stačí napsat dar a, chcete-li, vaše jméno, v případě potřeby vám naše administrátorka Jana Žišková připraví potvrzení o daru.
 
Děkujeme za vaši přízeň jakéhokoliv druhu.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 20. 12. 2021
Přejeme vám klidné a voňavé vánoční svátky a do nového roku mnoho světelných bodů, které si uspořádáte podle vašich přání.
PUBLIKOVÁNO 22. 11. 2021
Vzhledem ke stávající inflaci a zvyšujícím se nákladům spojených s organizací našich vzdělávacích akcí jsme po delším váhání přistoupili k mírnému navýšení ceny u některých nově vypisovaných kurzů.
S potěšením Vás informujeme, že 22. října 2021 konečně proběhl další ročník naší konference "Rozvoj myšlení v odlišných podmínkách", tentokrát s podtitulem "... má to smysl!".

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation