Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Informace ke kurzům FIE

PUBLIKOVÁNO 31. 3. 2021
Vážení a milí účastníci našich kurzů a zájemci o kurzy nové,
současná situace je nesnadná pro nás všechny... Netrpělivě očekáváme její brzké zlepšení, abychom vám opět mohli nabídnout kurzy a semináře Feuersteinova instrumentálního obohacování (FIE) naživo. V zájmu zachování jedinečné hodnoty a přesahu FIE zůstáváme s našimi aktivitami mimo online prostor.
Ubezpečujeme vás, že všechny kurzy, které byly započaty, v nejbližším možném termínu řádně dokončíme, a pro všechny kurzy, které byly naplánované a musely se odvolat, najdeme vhodné náhradní termíny. 
Zájemci o kurzy a semináře FIE, které nejsou momentálně v našem rozvrhu (v současné situaci nelze vypsat další kurzy), se mohou obrátit na naši administrátorku Janu Žiškovou s žádostí, aby si poznamenala jejich jména, stačí stručný e-mail na adresu: kurzy@atc-feuerstein.cz 
Jakmile požadovaný kurz naplánujeme, budete informováni.
 
Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 5. 9. 2021
Přinášíme vám rozhovor ředitelky ATC Evy Váňové na podcastu Záhodno ("Průvodce divočinou vzdělávání") s moderátorkou Sandrou Procházkovou o FIE s podtitulem "Hledala jsem něco, co bude přínosné úplně pro všechny". A zároveň přinášíme rozhovor se studujícími trenéry FIE reflektující rok 2020 poznamenaný uzavřením škol - rozhovor naleznete ve výroční zprávě za rok 2020.
V rámci výzvy MŠMT Letní kempy 2021 uskutečňujeme projekt ev. č. 0383/12/KEMP/2021.
Nabízíme poslední volná místa na příměstský tábor s FIE v Praze pro děti od 6 do 12 let, tábor se bude konat na Praze 2 (Vinohrady) v prostorách Lauderovy školy od 12. do 16. 7. 2021 (8:30-14:30), příspěvek 1000 Kč / dítě.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation