Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Informace ke kurzům FIE

PUBLIKOVÁNO 31. 3. 2021
Vážení a milí účastníci našich kurzů a zájemci o kurzy nové,
současná situace je nesnadná pro nás všechny... Netrpělivě očekáváme její brzké zlepšení, abychom vám opět mohli nabídnout kurzy a semináře Feuersteinova instrumentálního obohacování (FIE) naživo. V zájmu zachování jedinečné hodnoty a přesahu FIE zůstáváme s našimi aktivitami mimo online prostor.
Ubezpečujeme vás, že všechny kurzy, které byly započaty, v nejbližším možném termínu řádně dokončíme, a pro všechny kurzy, které byly naplánované a musely se odvolat, najdeme vhodné náhradní termíny. 
Zájemci o kurzy a semináře FIE, které nejsou momentálně v našem rozvrhu (v současné situaci nelze vypsat další kurzy), se mohou obrátit na naši administrátorku Janu Žiškovou s žádostí, aby si poznamenala jejich jména, stačí stručný e-mail na adresu: kurzy@atc-feuerstein.cz 
Jakmile požadovaný kurz naplánujeme, budete informováni.
 
Děkujeme za pochopení a vaši přízeň.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 26. 3. 2021
Ve středu 24. 3. 2021 proběhlo "On-line setkání" s Evou Váňovou a Ondřejem Věnkem Vysopalem - všem účastníkům děkujeme za množství dotazů, sdílených zkušeností a vytvořenou pozitivní atmosféru!
PUBLIKOVÁNO 11. 3. 2021
Rádi bychom Vás informovali, že jsme v těchto dnech získali grant "Podpora vzdělávání seniorů formou FIE klubů a prohlubování kvalifikace aktivizačních a sociálních pracovníků" od Magistrátu hl. m. Prahy.
Naše kolegyně Kateřina Židů publikovala v časopise Můj svět 2/2021 článek "Učení, které baví? Feuersteinovu metodu milují nejen děti."

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation