Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Informace o změně kurzovného

PUBLIKOVÁNO 22. 11. 2021
Vážení zájemci o kurzy,
vzhledem ke stávající inflaci a zvyšujícím se nákladům spojených s organizací našich vzdělávacích akcí jsme po delším váhání přistoupili k mírnému navýšení ceny u některých nově vypisovaných kurzů. Věříme, že tato úprava, která ponechává kurzy v podobné cenové dostupnosti, nebude mít vliv na Vaše rozhodnutí zúčastnit se jich.
Na všechny budoucí studenty se velmi těšíme a doufáme, že se tak rozšíří naše řady zprostředkovatelů a uživatelů metod prof. Reuvena Feuersteina.
Eva Váňová
ředitelka ATC metod prof. R. Feuersteina

Další aktuality

S potěšením Vás informujeme, že 22. října 2021 konečně proběhl další ročník naší konference "Rozvoj myšlení v odlišných podmínkách", tentokrát s podtitulem "... má to smysl!".
PUBLIKOVÁNO 5. 9. 2021
Přinášíme vám rozhovor ředitelky ATC Evy Váňové na podcastu Záhodno ("Průvodce divočinou vzdělávání") s moderátorkou Sandrou Procházkovou o FIE s podtitulem "Hledala jsem něco, co bude přínosné úplně pro všechny". A zároveň přinášíme rozhovor se studujícími trenéry FIE reflektující rok 2020 poznamenaný uzavřením škol - rozhovor naleznete ve výroční zprávě za rok 2020.
I v létě 2021 nabídlo ATC společně s Poradnou pro integraci (PPI) za laskavé podpory společnosti ČEPS skupince 12 dětí možnost zúčastnit se příměstského tábora s metodou FIE ...

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation