Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Konference ATC 2022 - Cesta k sobě

PUBLIKOVÁNO 1. 8. 2022
S radostí si Vás dovolujeme pozvat již na 5. ročník konference ATC "Rozvoj myšlení v odlišných podmínkách", tentokrát s podtitulem "... od hodnocení k nehodnocení aneb cesta k sobě", která proběhne 11. listopadu 2022 od 8:30 v konferenčním sále Náprstkova muzea v Praze 1.
Letošní pátý ročník konference se dotkne, jak podtitul konference naznačuje, vlivu a přínosu nehodnocení, a to nejen ve vzdělávacím procesu. Velice nás těší, že jako přednášející přijali pozvání naši partneři a blízcí kolegové, kteří pracují s metodou Feuersteinova instrumentálního obohacování a dynamického hodnocení ve školách, školkách, dětských domovech, domovech pro seniory a dalších zařízeních. Slovem nás tradičně provedou Eva Váňová a Ondřej Věnek Vysopal.
Přihlásit se na konferenci můžete na našich webových stránkách (v sekci Naše kurzy - Konference), případně si také můžete přečíst pozvánku na konferenci.

Další aktuality

Úspěšně jsme realizovali kurzy FIE pro pedagogy a speciální pedagogy ze slovenské vězeňské služby.
PUBLIKOVÁNO 16. 7. 2022
I v létě 2022 nabídlo ATC společně s Poradnou pro integraci (PPI) za laskavé podpory společnosti ČEPS skupině dětí možnost zúčastnit se příměstského tábora s metodou FIE.
PUBLIKOVÁNO 7. 3. 2022
V magazínu EDUzín vyšel rozhovor o výuce FIE na ZŠ Vorlina ve Vlašimi s naším kolegou a ředitelem ZŠ Mgr. Petrem Jíšou.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation