Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Letní příměstský tábor s FIE v létě 2021

PUBLIKOVÁNO 22. 7. 2021
I v létě 2021 nabídlo ATC společně s Poradnou pro integraci (PPI) za laskavé podpory společnosti ČEPS skupince 12 dětí možnost zúčastnit se příměstského tábora s metodou FIE, který se konal v Lauderově škole na pražských Vinohradech. Dětem se věnovaly čtyři zkušené lektorky FIE a děti se rozhodně nenudily - kromě práce s metodou FIE, která byla letos zaměřena (kromě jiného) na orientaci v prostoru a čase, byly na programu výtvarné, sportovní i oddechové aktivity.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 22. 11. 2021
Vzhledem ke stávající inflaci a zvyšujícím se nákladům spojených s organizací našich vzdělávacích akcí jsme po delším váhání přistoupili k mírnému navýšení ceny u některých nově vypisovaných kurzů.
S potěšením Vás informujeme, že 22. října 2021 konečně proběhl další ročník naší konference "Rozvoj myšlení v odlišných podmínkách", tentokrát s podtitulem "... má to smysl!".
PUBLIKOVÁNO 5. 9. 2021
Přinášíme vám rozhovor ředitelky ATC Evy Váňové na podcastu Záhodno ("Průvodce divočinou vzdělávání") s moderátorkou Sandrou Procházkovou o FIE s podtitulem "Hledala jsem něco, co bude přínosné úplně pro všechny". A zároveň přinášíme rozhovor se studujícími trenéry FIE reflektující rok 2020 poznamenaný uzavřením škol - rozhovor naleznete ve výroční zprávě za rok 2020.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation