Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Naše aktivity na Slovensku

PUBLIKOVÁNO 18. 12. 2020
Rádi bychom vás informovali, že v minulých týdnech jsme získali dva projekty, které se zaměřují na šíření Feuersteinovy metody na Slovensku. V prvním projektu se zaměřujeme na sociálně-ekonomicky znevýhodněné žáky v Bratislavě a okolí. Ve druhém navazujeme na úspěšnou spolupráci s Vězeňskou službou České republiky a plánujeme proškolit jejich slovenské kolegy.
Kromě těchto projektů pro vás připravujeme kurz ve městě Zvolen. Bližší informace o termínech kurzů se brzy objeví na našem webu. Pokud byste měli zájem o proškolení ve Feuersteinově metodě, nabízíme také kurzy na klíč. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na kurzy@atc-feuerstein.cz

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 31. 3. 2021
Netrpělivě očekáváme brzké zlepšení situace, abychom vám opět mohli nabídnout kurzy FIE naživo. Ubezpečujeme vás, že pro všechny kurzy (započaté i naplánované) najdeme vhodné náhradní termíny. 
PUBLIKOVÁNO 26. 3. 2021
Ve středu 24. 3. 2021 proběhlo "On-line setkání" s Evou Váňovou a Ondřejem Věnkem Vysopalem - všem účastníkům děkujeme za množství dotazů, sdílených zkušeností a vytvořenou pozitivní atmosféru!
PUBLIKOVÁNO 11. 3. 2021
Rádi bychom Vás informovali, že jsme v těchto dnech získali grant "Podpora vzdělávání seniorů formou FIE klubů a prohlubování kvalifikace aktivizačních a sociálních pracovníků" od Magistrátu hl. m. Prahy.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation