Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Naše aktivity na Slovensku

PUBLIKOVÁNO 18. 12. 2020
Rádi bychom vás informovali, že v minulých týdnech jsme získali dva projekty, které se zaměřují na šíření Feuersteinovy metody na Slovensku. V prvním projektu se zaměřujeme na sociálně-ekonomicky znevýhodněné žáky v Bratislavě a okolí. Ve druhém navazujeme na úspěšnou spolupráci s Vězeňskou službou České republiky a plánujeme proškolit jejich slovenské kolegy.
Kromě těchto projektů pro vás připravujeme kurz ve městě Zvolen. Bližší informace o termínech kurzů se brzy objeví na našem webu. Pokud byste měli zájem o proškolení ve Feuersteinově metodě, nabízíme také kurzy na klíč. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na kurzy@atc-feuerstein.cz

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 5. 9. 2021
Přinášíme vám rozhovor ředitelky ATC Evy Váňové na podcastu Záhodno ("Průvodce divočinou vzdělávání") s moderátorkou Sandrou Procházkovou o FIE s podtitulem "Hledala jsem něco, co bude přínosné úplně pro všechny". A zároveň přinášíme rozhovor se studujícími trenéry FIE reflektující rok 2020 poznamenaný uzavřením škol - rozhovor naleznete ve výroční zprávě za rok 2020.
V rámci výzvy MŠMT Letní kempy 2021 uskutečňujeme projekt ev. č. 0383/12/KEMP/2021.
Nabízíme poslední volná místa na příměstský tábor s FIE v Praze pro děti od 6 do 12 let, tábor se bude konat na Praze 2 (Vinohrady) v prostorách Lauderovy školy od 12. do 16. 7. 2021 (8:30-14:30), příspěvek 1000 Kč / dítě.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation