Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Naše aktivity na Slovensku

PUBLIKOVÁNO 18. 12. 2020
Rádi bychom vás informovali, že v minulých týdnech jsme získali dva projekty, které se zaměřují na šíření Feuersteinovy metody na Slovensku. V prvním projektu se zaměřujeme na sociálně-ekonomicky znevýhodněné žáky v Bratislavě a okolí. Ve druhém navazujeme na úspěšnou spolupráci s Vězeňskou službou České republiky a plánujeme proškolit jejich slovenské kolegy.
Kromě těchto projektů pro vás připravujeme kurz ve městě Zvolen. Bližší informace o termínech kurzů se brzy objeví na našem webu. Pokud byste měli zájem o proškolení ve Feuersteinově metodě, nabízíme také kurzy na klíč. Pro bližší informace nás můžete kontaktovat na kurzy@atc-feuerstein.cz

Další aktuality

Naše kolegyně Kateřina Židů publikovala v časopise Můj svět 2/2021 článek "Učení, které baví? Feuersteinovu metodu milují nejen děti."
Naše kolegyně Eva Váňová, Jitka Pešková a Františka Zadražilová publikovaly článek v časopise Sociální služby leden/2021 "Feuersteinova metoda přichází k seniorům".
PUBLIKOVÁNO 17. 12. 2020
Vážené a milé zprostředkovatelky, vážení a milí zprostředkovatelé, přejeme vám krásné prožití vánočního času a laskavé sdílení roku 2021! S úctou, Eva Váňová Autorizované tréninkové centrum metod prof. R. Feuersteina

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation