Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Odkládání kurzů

PUBLIKOVÁNO 9. 11. 2020
Vážení návštěvníci našich stránek,
dovolte mi, abych vás touto cestou ubezpečila, že netrpělivě vyhlížíme dobu, kdy se budeme moci na základě rozvolnění omezení, která se týkají koronavirové situace, pustit opět do naší práce, tzn. pořádat kurzy FIE, případně LPAD, a další aktivity. Všechny termíny kurzů, které nemohly být uskutečněny, překládáme do doby, kdy budou realizovatelné (nebo se domníváme, že budou realizovatelné). Naše administrátorka Jana Žišková s vámi zůstává v kontaktu.
 
Těším(-e) se brzy na viděnou!
 
S přáním hezkých podzimních dní za tým ATC
 
Eva Váňová
ředitelka ATC

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 31. 3. 2021
Netrpělivě očekáváme brzké zlepšení situace, abychom vám opět mohli nabídnout kurzy FIE naživo. Ubezpečujeme vás, že pro všechny kurzy (započaté i naplánované) najdeme vhodné náhradní termíny. 
PUBLIKOVÁNO 26. 3. 2021
Ve středu 24. 3. 2021 proběhlo "On-line setkání" s Evou Váňovou a Ondřejem Věnkem Vysopalem - všem účastníkům děkujeme za množství dotazů, sdílených zkušeností a vytvořenou pozitivní atmosféru!
PUBLIKOVÁNO 11. 3. 2021
Rádi bychom Vás informovali, že jsme v těchto dnech získali grant "Podpora vzdělávání seniorů formou FIE klubů a prohlubování kvalifikace aktivizačních a sociálních pracovníků" od Magistrátu hl. m. Prahy.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation