Aktuality

AKTUÁLNÍ DĚNÍ, POZVÁNKY NA AKCE A KONFERENCE

Příměstské kempy s Feuersteinovou metodou instrumentálního obohacování

PUBLIKOVÁNO 25. 6. 2021
V rámci výzvy MŠMT Letní kempy 2021 uskutečňujeme projekt ev. č.  0383/12/KEMP/2021, který se bude konat v období prázdnin. Do projektu jsme se snažili vybrat děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, protože Letní kempy jsou plně hrazené z projektových financí. V rámci projektu proběhne celkem 20 kempů. Vzhledem k tomu, že děti pro tuto aktivitu byly vybírány samotnými pedagogy, kteří s dětmi pracuji a znají jejich potřeby, kapacita je již vyčerpána.

Další aktuality

PUBLIKOVÁNO 22. 11. 2021
Vzhledem ke stávající inflaci a zvyšujícím se nákladům spojených s organizací našich vzdělávacích akcí jsme po delším váhání přistoupili k mírnému navýšení ceny u některých nově vypisovaných kurzů.
S potěšením Vás informujeme, že 22. října 2021 konečně proběhl další ročník naší konference "Rozvoj myšlení v odlišných podmínkách", tentokrát s podtitulem "... má to smysl!".
PUBLIKOVÁNO 5. 9. 2021
Přinášíme vám rozhovor ředitelky ATC Evy Váňové na podcastu Záhodno ("Průvodce divočinou vzdělávání") s moderátorkou Sandrou Procházkovou o FIE s podtitulem "Hledala jsem něco, co bude přínosné úplně pro všechny". A zároveň přinášíme rozhovor se studujícími trenéry FIE reflektující rok 2020 poznamenaný uzavřením škol - rozhovor naleznete ve výroční zprávě za rok 2020.

reflexe účastníků

Řekli o našich kurzech

Quotation